ksiądz Głód

Ksiądz Głód po raz kolejny swoimi wpisami oburzył internautów. Sprawdźcie, o co poszło tym razem. 

Ksiądz Głód jest dosyć aktywnym użytkownikiem Twittera, gdzie zdobył dużą popularność przez swoje dość odważne wpisy. Ma 79 lat i jest rezydentem Parafii Św. Elżbiety we Wrocławiu, wcześniej był jej wieloletnim proboszczem. Gdy po raz pierwszy zrobiło się głośno pisał o roli mężczyzny w związku o podziale obowiązków. Jednak tamte wpisy wywołały szeroką dyskusję i ksiądz został zmieszany z błotem. Jednak duchowny nie skomentował szumu, jaki w okół siebie wywołał.

Teraz kapłan powraca z kolejnymi swoimi tezami. Jego wpis na Twitterze także spotkał się z oburzeniem użytkowników. Nie tylko kobietom nie spodobał się sposób myślenia księdza, mężczyźni także wyrażają swoją niezgodę na wpis duchownego.

Tym razem odniósł się do kobiecych strojów. Z jego wypowiedzi wynika, że poprzez swój ubiór narażają mężczyzn na niepotrzebne trudności. Zobaczcie wpis w całości:

Wpis księdza wywołał mnóstwo kontrowersji. Pod postem pojawiły się nieprzychylne komentarze. Jeśli mężczyzna ma problem z utrzymaniem swojego popędu, to ma również problem ze swoją dojrzałością i to nie tylko seksualną, ale także psychiczną, a to jest już problem medyczny – dodaje inna użytkowniczka Twittera.

Choćby Kobieta spacerowała nago przez park o północy, nikt bez jej zgody nie ma prawa jest nawet dotknąć. Historie pt „kuszą ubiorem” są skrajnie idiotyczne i zniechęcają ludzi do KK. Gratuluje Księdzu….gratuluje…- podsyca dyskusję jeden z użytkowników.

Co myślicie o internetowej działalności duchownego?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.