ksiądz Głód

Ksiądz Głód po raz kolejny swoimi wpisami oburzył internautów. Sprawdźcie, o co poszło tym razem. 

Ksiądz Głód jest dosyć aktywnym użytkownikiem Twittera, gdzie zdobył dużą popularność przez swoje dość odważne wpisy. Ma 79 lat i jest rezydentem Parafii Św. Elżbiety we Wrocławiu, wcześniej był jej wieloletnim proboszczem. Gdy po raz pierwszy zrobiło się głośno pisał o roli mężczyzny w związku o podziale obowiązków. Jednak tamte wpisy wywołały szeroką dyskusję i ksiądz został zmieszany z błotem. Jednak duchowny nie skomentował szumu, jaki w okół siebie wywołał.

Teraz kapłan powraca z kolejnymi swoimi tezami. Jego wpis na Twitterze także spotkał się z oburzeniem użytkowników. Nie tylko kobietom nie spodobał się sposób myślenia księdza, mężczyźni także wyrażają swoją niezgodę na wpis duchownego.

Tym razem odniósł się do kobiecych strojów. Z jego wypowiedzi wynika, że poprzez swój ubiór narażają mężczyzn na niepotrzebne trudności. Zobaczcie wpis w całości:

Wpis księdza wywołał mnóstwo kontrowersji. Pod postem pojawiły się nieprzychylne komentarze. Jeśli mężczyzna ma problem z utrzymaniem swojego popędu, to ma również problem ze swoją dojrzałością i to nie tylko seksualną, ale także psychiczną, a to jest już problem medyczny – dodaje inna użytkowniczka Twittera.

Choćby Kobieta spacerowała nago przez park o północy, nikt bez jej zgody nie ma prawa jest nawet dotknąć. Historie pt „kuszą ubiorem” są skrajnie idiotyczne i zniechęcają ludzi do KK. Gratuluje Księdzu….gratuluje…- podsyca dyskusję jeden z użytkowników.

Co myślicie o internetowej działalności duchownego?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.