Miłe towarzystwo, wino i film? To obietnica całkiem sympatycznego wieczoru. Jednym słowem relaks. Sprawdź jakich filmów nie oglądać, aby nie zepsuć sobie tych planów.

Wyspa cienia

3,4/10 według ocen na Filmwebie. Edward główny bohater filmu to były pracownik biura 713, agencji badającej zjawiska paranormalne. Mężczyzna poszukuje tajemniczych artefaktów będących jedyną pozostałością po zaginionej cywilizacji Abkani. Po powrocie z Amazonii, z ostatnim elementem układanki, zostaje zaatakowany przez wyjątkowo silnego i kuloodpornego napastnika, który chce mu odebrać artefakt. Edward chce rozwiązać zagadkę, ale cieniolubne potwory, ksenomy, rozpoczynają polowanie na ludzi. Agenci biura 713 muszą stawić im czoło. Główny zarzut odnośnie tego filmu to źle nakręcone sceny walki czyli podstawa tego filmu. Na ekranie widać jak aktorzy markują ciosy, co jest dużym błędem. Film w założeniach miał wywoływać lekki strach u widzów, tymczasem nie można liczyć nawet na jeden dreszczyk emocji.

Gejsza 

2,6/10 według ocen na Filmwebie. Jest to polska produkcja, reżyserią zajął się Radosław Markiewicz, a odtwórcami głównych ról są: Konrad Eleryk, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Agnieszka Więdłocha. Główny bohater filmu to Kolos – siedzi w więzieniu, gdzie odwiedza go piękna Velvet. Po wyjściu z więzienia wraca do pracy w klubie Gejsza. Zaczyna współpracować z mafią, po jakimś czasie tęskni za spokojniejszym życiem i chce zerwać kontakty z przestępczym światem. Jednak mafia niechętnie wypuszcza ludzi ze swoich rąk. Jako wyróżniki filmu podaje się: tragiczne dialogi, nudny scenariusz, brak powiązania scen i słabą grę aktorką.

Gorący pościg

5,6/10 według ocen na Filmwebie. Film opowiada o świadku koronnym i jej nieogarniętej policyjnej obstawie. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką! To komediowy pościg pełen gagów i niespodziewanych zwrotów akcji. Zapowiada się śmiesznie, ale jednak coś poszło nie tak, ponieważ film zamiast bawić męczy. Nieśmieszne żarty, brak chemii między głównymi bohaterami, intryga, która nie wciąga widza, bijąca sztuczność od aktorów to największe wady tego filmu.

Kac Wawa

2,1/10 według ocen na Filmwebie. Film to polska odmiana przygód uczestników wieczoru kawalerskiego. Wyreżyserował go Łukasz Karwowski, a główne role odgrali: Borys Szyc, Antoni Pawlicki, Michał Milowicz, Michał Żurawski, Mariusz Pujszo. Najpierw ostatnia impreza przed ślubem jest spokojna, panowie grają w brydża. Później wieczór się rozkręca do zabawy włączają się studentki, następnie mają miejsce niezwykłe i szalone zdarzenia. Słowo, które najczęściej przewija się w komentarzach na temat tego filmu to żenada. Złe jest wszystko: dialogi, scenariusz, pomysł i chęć zmierzenia się z amerykańskim pierwowzorem czyli Kac Vegas.

A Ty jakie filmy dodałbyś do naszej listy?

 

3 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się! 🙂 Zwłaszcza w przypadku nudnego „Kac Wawa” i „Gorącego pościgu” z niesamowicie denerwującą w tym filmie Reese Witherspoon. Poza tym w „Pościgu” mnóstwo scen to po prostu kłótnie między bohaterami, które nie bawią, tylko drażnią. Do listy dopisałabym tragiczny „Zabójczy kurort”, żałosną komedię „Egzorcysta 2 i 1/2”, „Piranię 3DD” i „Spring Breakers”. W życiu nie chciałabym widzieć tych gniotów po raz drugi.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.