piątkowe premiery w kinie
foto: youtube.com

Piątek to początek upragnionego weekendu. W tym czasie możemy pozwolić sobie na trochę rozrywki. Często naszym sposobem na relaks jest film. Dlatego przedstawiamy Wam piątkowe premiery w kinie. Sprawdźcie. 

Na ekrany kin w tym tygodniu wchodzą cztery nowe produkcje. Długo oczekiwany wśród fanów muzyki pop film, w którym zagrała jedna z gwiazd tego gatunku muzyki. Ocean’s 8 jest kolejną częścią komediowej serii Ocean’s. Jednak oprócz tego widzowie będą mieli okazję zobaczyć horror filmy reprezentujące kino dramatyczne oraz animację. Sprawdźcie piątkowe premiery w kinie.

Ocean’s 8

Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni… Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku — Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger. Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów… i to na oczach wszystkich zebranych. Reżyserią zajął się Gary Ross.

Dziedzictwo. Hereditary

Horror wyreżyserowany przez Ariego Astera opowiada o tym, co dzieje się z rodziną zmarłej seniorki rodu Grahamów. Śmierć Ellen nie była dla nikogo zaskoczeniem. Jednak to co się wydarzyło później już zdecydowanie tak. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

W cieniu drzewa

Polsko-islandzko-duńska produkcja opowiada o sąsiedzkim konflikcie wywołanym przez drzewo. Błahy problem urasta do absurdalnych rozmiarów, uprzejmym do tej pory sąsiadom puszczają nerwy, a dzikie emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Tajemniczy sprawca przekłuwa opony samochodu, a zwierzęta domowe zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach. Konieczne staje się zainstalowanie kamer monitoringu. Pojawia się także plotka, że sąsiada widziano z piłą łańcuchową. Hafsteinn Gunnar Sigurðsson wyreżyserował ten film.

https://youtu.be/xKvLE9sRQAE

Uprowadzona księżniczka

Ta produkcja to familijny film animowany, który opowiada o Remiku i Miłce, którzy są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Remik wraz z kompanią zwariowanych zwierzaków, rusza ukochanej z odsieczą.

Która z nowości jest dla was najbardziej interesująca?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.