piątkowe premiery w kinie
foto. youtube.com

W tym tygodniu do kin wchodzi aż 7 nowości. Fani filmów akcji będą zadowoleni, ponieważ swoją premierę ma film pt. Drapacz chmur oraz Człowiek bez pamięci. Jednak wśród nowości pojawi się także: horror, dramat, komedia oraz film animowany. Sprawdźcie piątkowe premiery w kinie. 

Mamy nadzieję, że ostatni tydzień minął Wam w bardzo dobrej atmosferze i jesteście gotowi na trochę rozrywki. My jak zawsze w piątek przedstawiamy Wam kinowe nowości. Sprawdźcie premiery – podpowiadamy, że zróżnicowanie gatunkowe jest naprawdę spore.

Iniemamocni 2 

Animowany przygodowy film w reżyserii Brada Birda opowiada historię rodziny Iniemamocnych, którzy są gotowi na zmiany.Helen rozwija swoją zawodową karierę, a Bob, czyli jej mąż zostaje w domu z dziećmi. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Na plaży Chesil

Film zrealizowano na podstawie powieści Iana McEwana. Opowiada o parze nowożeńców, którzy przyjeżdżają do hotelu, aby spędzić swoją noc poślubną. Florence i Edward pochodzą z zupełnie różnych światów. Ona jest córką biznesmena i utalentowaną skrzypaczką, on studentem historii, skorym do nagłych wybuchów gniewu. On żyje w stanie podniecenia, nie mogąc doczekać się rozkoszy pierwszej nocy. Ona jest pełna obaw, a myśl o małżeńskim rytuale wzbudza w niej na przemian odrazę i lęk. Ich wspólna przyszłość zależy od jednej nocy, po której nic już nie będzie takie samo. Film wyreżyserował Dominic Cooke.

Drapacz chmur

Dwayne Johnson wciela się w Willa Forda, weterana wojennego i byłego szefa jednostki FBI do odbijania zakładników. Teraz specjalizuje się w ochronie wieżowców. Podczas misji w Chinach największy, najbezpieczniejszy budynek świata staje w ogniu, Will wrobiony jest w odpowiedzialność za to wydarzenie. Uciekając, musi ocalić swoją rodzinę, która wciąż przebywa w budynku. Film akcji został wyreżyserowany przez Rawsona Marshalla Thurbera.

https://youtu.be/8DEQ0GGFvWw

Człowiek bez pamięci

Opowieść o byłym seryjnym mordercy, który zabijał tych, co w jego oczach zasłużyli na śmierć. Tragiczny wypadek samochodowy spowodował, że skończył ze swoim zajęciem. becnie mężczyzna mieszka ze swoją nastoletnią córką, Eun-hee, i zmaga się z chorobą Alzheimera. Tymczasem w mieście pojawia się nowa fala zabójstw i Byung-su zastanawia się, czy to przypadkiem nie on sam jest odpowiedzialny za te zbrodnie. Shin-yeon Won wyreżyserował ten koreański thriller.

Czego życzy sobie kobieta

Amerykańska komedia wyreżyserowana przez Susan Walter opowiada o Sennie, które zajmuje się projektowaniem mody i próbuje znaleźć wymarzoną miłość. Umawia się z młodszymi mężczyznami, ale ciągle nie trafia na tego jedynego. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem, ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego – dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny – ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda? Życie, podobnie jak urodzinowe prezenty – pełne jest niespodzianek!

The Hollow Child

Samantha – krnąbrna nastolatka mieszka w nowej rodzinie zastępczej. Życie dziewczyny zaczyna być zagrożone, gdy jej przyrodnia siostra Olivia znika w pobliskim lesie, a następnie odnajduje się po kilku dniach, pozornie zdrowa i cała. Jednak Sam zaczyna podejrzewać, że osoba która powróciła z lasu tak naprawdę nie jest jej siostrą. Rozpoczyna śledztwo, które doprowadza ją prosto do zła, nawiedzającego miasto od wielu lat.

https://youtu.be/Y63vlOcT_Yc

Ratunku, zmniejszyłem rodziców

Szkołę Feliksa zaczyna nawiedzać zmarła, znienawidzona przez wszystkich nauczycielka. Na skutek dziwnych zbiegów okoliczności udaje jej się zapanować nad szkołą i zmniejszyć jej dyrektora oraz rodziców Feliksa. Chłopiec i jego przyjaciele muszą zrobić wszystko, by uratować szkołę i przywrócić jej dyrektora oraz rodziców do normalnych rozmiarów. Film wyreżyserował Tim Trageser.

Wybieracie się do kin w tym tygodniu?

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.