piątkowe premiery w kinie

W tym tygodniu swoją premierę mają cztery filmy. W tym Mamma Mia: Here We Go Again! w gwiazdorskiej obsadzie. Sprawdźcie także inne piątkowe premiery w kinie. 

Dziś piątek więc do kin wchodzą nowości. Jeżeli macie ochotę na trochę rozrywki to sprawdźcie piątkowe premiery w kinie, do wyboru mamy: Niepoczytalną, Księcia Czarusia, Moją żyrafę oraz Mamma Mię: Here We Go Again!. W kultowym musicalu zagrali m.in Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan

Mamma Mia: Here We Go Again!

Sophie spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny – Rosie i Tanyą. Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży, jednak obawia się, że samodzielnie nie uda jej się wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, a do spółki dołączają także mąż Donny, Sam oraz jej byli partnerzy: Harry  i Bill. Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

Niepoczytalna

Amerykański thriller w reżyserii Stevena Soderbergha opowiada o młodej kobiecie, która wyjeżdża ze swojego rodzinnego miasta, aby uciec od swojej przeszłości. Jednak zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli i musi tam stawić czoło swojemu największemu lękowi. Nie wiadomo, czy wszystko, co ją spotyka, dzieje się naprawdę, czy też stanowi wytwór jej wyobraźni. Nikt jej nie wierzy i nie może lub nie chce pomóc. Nie ma więc innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i wkroczyć do akcji niezależnie od tego, jakie mogą być konsekwencje jej działań – dla niej samej i dla ludzi z jej otoczenia.

Książe Czaruś

Na księcia Filipa został rzucony czar. Niegodziwa królowa rzuciła na niego zaklęcie, które sprawia, że młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum – albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Animację wyreżyserował Ross Venokur.

Moja żyrafa

Film familijny wyreżyserowany przez Barbarę Bredero opowiada historię Rafała i jego najlepszej przyjaciółki – żyrafy Rafy. Urodzili się tego samego dnia i są nierozłączni. Jednak problem pojawia się w momencie, w którym Rafał po raz pierwszy idzie do szkoły i dowiaduje się, że Rafa z nim nie pójdzie. Chłopiec tęskni za żyrafą, a żyrafa tęskni za Rafałem. Dlatego chłopak wymyśla plan zabrania żyrafy do szkoły i przedstawienia jej wszystkim kolegom i koleżankom.

Wybieracie się do kina?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.