piątkowe premiery w kinie

W tym tygodniu swoją premierę mają cztery filmy. W tym Mamma Mia: Here We Go Again! w gwiazdorskiej obsadzie. Sprawdźcie także inne piątkowe premiery w kinie. 

Dziś piątek więc do kin wchodzą nowości. Jeżeli macie ochotę na trochę rozrywki to sprawdźcie piątkowe premiery w kinie, do wyboru mamy: Niepoczytalną, Księcia Czarusia, Moją żyrafę oraz Mamma Mię: Here We Go Again!. W kultowym musicalu zagrali m.in Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan

Mamma Mia: Here We Go Again!

Sophie spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny – Rosie i Tanyą. Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży, jednak obawia się, że samodzielnie nie uda jej się wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, a do spółki dołączają także mąż Donny, Sam oraz jej byli partnerzy: Harry  i Bill. Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

https://youtu.be/q-R0kxwycBM

Niepoczytalna

Amerykański thriller w reżyserii Stevena Soderbergha opowiada o młodej kobiecie, która wyjeżdża ze swojego rodzinnego miasta, aby uciec od swojej przeszłości. Jednak zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli i musi tam stawić czoło swojemu największemu lękowi. Nie wiadomo, czy wszystko, co ją spotyka, dzieje się naprawdę, czy też stanowi wytwór jej wyobraźni. Nikt jej nie wierzy i nie może lub nie chce pomóc. Nie ma więc innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i wkroczyć do akcji niezależnie od tego, jakie mogą być konsekwencje jej działań – dla niej samej i dla ludzi z jej otoczenia.

Książe Czaruś

Na księcia Filipa został rzucony czar. Niegodziwa królowa rzuciła na niego zaklęcie, które sprawia, że młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum – albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Animację wyreżyserował Ross Venokur.

Moja żyrafa

Film familijny wyreżyserowany przez Barbarę Bredero opowiada historię Rafała i jego najlepszej przyjaciółki – żyrafy Rafy. Urodzili się tego samego dnia i są nierozłączni. Jednak problem pojawia się w momencie, w którym Rafał po raz pierwszy idzie do szkoły i dowiaduje się, że Rafa z nim nie pójdzie. Chłopiec tęskni za żyrafą, a żyrafa tęskni za Rafałem. Dlatego chłopak wymyśla plan zabrania żyrafy do szkoły i przedstawienia jej wszystkim kolegom i koleżankom.

Wybieracie się do kina?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.