premiery w kinie
foto. youtube.com

Weekend startuje już lada chwila, a ten czas sprzyja odpoczywaniu. My proponujemy relaks w kinie oglądając najnowsze produkcje. Dziś do kin wschodzi sześć produkcji. Fani komedii znajdą kilka tytułów dla siebie, także miłośnicy filmów sensacyjnych będą dziś zadowoleni. Sprawdźcie piątkowe premiery w kinie. 

Kolejny tydzień pracy za nami. W tym tygodniu padły rekordy temperatur, gorąco i upalnie było w całej Polsce. Dlatego przyda się trochę ochłody, my polecamy klimatyzowane kina i najnowsze premiery.

Mission imposible – fallout

Christopher McQuarrie wyreżyserował kolejną część kultowego filmu sensacyjnego. Tym razem Tom Cruize wcieli się w Ethana Hunta, który wraz ze swoją ekipą musi stanąć do wyścigu z czasem, po tym jak misja, którą prowadzili nie powiodła się. Ethan przekonał się, że dobre intencje wracają by nas prześladować.

https://youtu.be/KIqOPNGa6Eo

Człowiek, który zabił don Kichota

Znudzony reżyser reklam zostaje wysłany na plan filmowy do Hiszpanii. Na skutek zaskakującego zbiegu wydarzeń trafia do małej wioski, gdzie jeden z mieszkańców żyje w przekonaniu, że jest… Don Kichotem. Obu bohaterów połączy wkrótce seria zwariowanych przygód, które jednemu z nich pozwolą przewartościować swoje życie, a drugiemu zrealizować pozornie nierealne marzenia. Terry Gilliam wyreżyserował ten film.

Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach?

Komedia została wyreżyserowana przez Johna Camerona Mitchella. Pokazuje w niej brytyjskie przedmieścia w późnych latach 70. ubiegłego wieku, czasach narodzin punka. Enn jest typowym nastolatkiem, który chce założyć zespół i mieć dziewczynę. Na to ostatnie jest szansa, kiedy na imprezie poznaje eteryczną Zan. Dziewczyna uważa, że punk pochodzi z innej planety. Wygląda na to, że coś jest na rzeczy.

https://youtu.be/BBZ3ReXnN9g

Rodziny się nie wybiera

Kolejna komedia w dzisiejszym zestawie nowości. Dany Boon pokazuję historię światowej sławy projektanta wnętrz Valentin D. Mężczyzna wraz ze swoją piękną partnerką mieszkają w Paryżu i odnoszą sukces za sukcesem. Jedną z wystaw psuje mu przyjazd jego szalonej rodziny. Na domiar złego, w wyniku wypadku samochodowego Valentin D. traci pamięć i cofa się do własnych wspomnień z wieku 17 lat – wtedy nie znał jeszcze swojej obecnej partnerki i kochał się w obecnej żonie brata. Zapomina również jak mówi się po francusku w pięknym paryskim akcencie i zaczyna niezrozumiale bełkotać w dziwacznym dialekcie z dalekiej północy kraju.

Młodzi Tytani: Akcja! Film 

Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa.  Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood…  Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów!

Patryk

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.

https://youtu.be/HouDau-WgRo

Wybieracie się do kina w ten weekend?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.