piątkowe premiery w kinie

Piątek to początek upragnionego, przez wiele osób, weekendu. A w tym czasie możemy pozwolić sobie na trochę rozrywki. Często naszym sposobem na relaks jest film. Dlatego przedstawiamy Wam piątkowe premiery w kinie. Sprawdźcie. 

Nadszedł piątek to i czas na piątkowe premiery w kinie. W tym tygodniu na ekrany wchodzi 8 nowych filmów.

Pitbull. Ostatni pies

Ostatnia część Pitbulla w reżyserii Władysława Pasikowskiego opowiada o policjantach z wydziału terroru, którzy zaczynają dochodzenie w sprawie zabójstwa Soczka. Aby stawić czoła walczącym o dominację nad miastem gangom z Pruszkowa i Wołomina stołeczny komendant ściąga do Warszawy Despero, Metyla oraz Nielata, zwanego obecnie Quantico. Niespodziewanie do gry o władze w mieście włącza się Czarna wdowa. 

Happy End

Dramat wyreżyserowany przez Michael Haneke pokazuję bogatą europejską rodzinę mieszkającą w Callas. Film przedstawia kilka dramatycznych dni z ich życia podczas, których na jaw wyjdą od lat skrywane tajemnice i sekrety. Czy ten czas zakończy się dla bohaterów happy endem?

Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali 

Animowany film przeznaczony dla rodzin. Dwójka głównych bohaterów Gnomeo i Julia przeprowadza się do Londynu, gdzie zajmuje się przygotowaniem ogrodu na wiosnę. Okazuje się, że ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Gdy przyjaciele zostają w ogrodzie tylko we dwoje wiedzą, że pozostało im tylko poprosić o pomoc Sherlocka Gnoma.

https://youtu.be/lOHyGQTNHgY

W czterech ścianach

Bohaterką filmu jest matka trojga dzieci, uwięziona wraz z rodziną w budynku w Damaszku znajdującym się pod stałą obserwacją snajpera. Zamknięci w klaustrofobicznej przestrzeni niczym w bunkrze, bohaterowie nie mogą opuszczać mieszkania za dnia ani w nocy. Ryzykują nawet wtedy, gdy podchodzą do okien lub głośno rozmawiają. Jak zdobyć jedzenie? Jak przeżyć kolejną dobę? To nie jest wyjątkowa sytuacja, to syryjska codzienność… Reżyserią filmu zajął się Philippe Van Leeuw.

https://youtu.be/79qqKG-t4Nc

Do zakochania jeden krok

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość? Komedia romantyczna powstałą w Wielkiej Brytanii i wyreżyserował ją Richard Loncraine.

Marlina: zbrodnia w czterech aktach

Młoda wdowa mieszka na niebezpiecznych, choć pięknych wzgórzach indonezyjskich. Pewnego dnia grupa bandytów postanawia ją napaść. Nie spodziewają się, że nad ranem kobieta opuści dom z głową jednego z nich zawiniętą w strzęp materiału.

Na linii wzroku

Michi mieszka w domu dziecka. Przypadkowo znajduje nigdy nie wysłany list swojej zmarłej mamy, z którego wynika, kto prawdopodobnie jest tatą chłopca. Michi bardzo chce go poznać. Lecz na pierwszym spotkaniu jest rozczarowany –  inaczej wyobrażał sobie tatę. Obaj powoli budują relacje między sobą i stają przed wieloma trudnościami, które starają  się pokonać poczuciem humoru i hartem ducha. Reżyserią filmu zajęli się: Joachim Dollhopf i Evi Goldbrunner.

Święty niezłomny

Film ukazujący biografię księdza Pedro Povedy. Duchowny rozpoczął swoją posługę kapłańską wśród ubogich mieszkańców miasteczka Guadix. Krótko po rozpoczęciu pracy decyduje się na rozpoczęcie edukacji kobiet i biednych dzieci. Kapłan szybko odczuł, że nie wszystkim podobają się jego praktyki.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.