Padła główna nagroda w Milionerach

To już pewne emerytowana nauczycielka z Bezmiechowej Dolnej wygrała milion w telewizyjnym teleturnieju. Padł okrągły milion.

Pani Maria Romanek wygrała milion w Milionerach. We wtorkowym odcinku przystąpiła do gry i zakończyła odcinek z 75 tysiącami na koncie i dwoma kołami ratunkowymi. W środę kobieta kontynuowała grę i wygrała. Emerytowana polonistka przed rozpoczęciem gry żartowała, że gdyby zdobyła główną nagrodę to jednorazowo zapewniłaby sobie 50 lat spokojnej emerytury.

W środowym odcinku wszyscy trzymali kciuki za Panią Marię. Stacja podała wcześniej komunikat, że w tej edycji Milionerów padła główna wygrana, jednak nie było wiadomo kto i kiedy ją zdobył. Dziś już wszystko jasne. Pani Maria Romanek z Podkarpacia jest tym szczęśliwym graczem. Pytanie za milion brzmiało: Ile to jest 1111 razy 1111 jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121? Jak zawsze do wyboru było 4 odpowiedzi A-12 321, B-1 234 321, C-111 111 111, D-123 454 321. Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź B. Pani Maria słysząc pytanie żartując prosiła o kartkę i długopis. Jednak później udało jej się powstrzymać nerwy na wodzy i udzieliła dobrej odpowiedzi.

Jest drugą osobą w historii polskiej edycji tego teleturnieju, której udało się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie 12 pytań. Pierwszy był Krzysztof Wójcik, który 8 lat temu cieszył się ze swojej wygranej.

Gratulujemy wygranej!

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.