Padła główna nagroda w Milionerach

To już pewne emerytowana nauczycielka z Bezmiechowej Dolnej wygrała milion w telewizyjnym teleturnieju. Padł okrągły milion.

Pani Maria Romanek wygrała milion w Milionerach. We wtorkowym odcinku przystąpiła do gry i zakończyła odcinek z 75 tysiącami na koncie i dwoma kołami ratunkowymi. W środę kobieta kontynuowała grę i wygrała. Emerytowana polonistka przed rozpoczęciem gry żartowała, że gdyby zdobyła główną nagrodę to jednorazowo zapewniłaby sobie 50 lat spokojnej emerytury.

W środowym odcinku wszyscy trzymali kciuki za Panią Marię. Stacja podała wcześniej komunikat, że w tej edycji Milionerów padła główna wygrana, jednak nie było wiadomo kto i kiedy ją zdobył. Dziś już wszystko jasne. Pani Maria Romanek z Podkarpacia jest tym szczęśliwym graczem. Pytanie za milion brzmiało: Ile to jest 1111 razy 1111 jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121? Jak zawsze do wyboru było 4 odpowiedzi A-12 321, B-1 234 321, C-111 111 111, D-123 454 321. Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź B. Pani Maria słysząc pytanie żartując prosiła o kartkę i długopis. Jednak później udało jej się powstrzymać nerwy na wodzy i udzieliła dobrej odpowiedzi.

Jest drugą osobą w historii polskiej edycji tego teleturnieju, której udało się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie 12 pytań. Pierwszy był Krzysztof Wójcik, który 8 lat temu cieszył się ze swojej wygranej.

Gratulujemy wygranej!

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.