piątkowe premiery w kinie
foto. youtube.com

W tym tygodniu do kin wchodzi pięć nowych produkcji. W tym dramat pt. „41 dni nadziei”, w którym jedną z głównych ról gra Sam Claflin znany m.in. z hitu filmowego – „Zanim się pojawiłeś”. Sprawdźcie piątkowe premiery w kinie. 

Piątek czyli, początek upragnionego weekendu pozwala na chwilę odpoczynku. Sposobów na spędzenie wolnego czasu jest wiele. Słyszeliśmy jednak, że całkiem miło odpoczywa się oglądając filmy. Dlatego sprawdźcie piątkowe premiery w kinie.

41 dni nadziei

Dramat w reżyserii Baltasara Kormákura opowiada historię Tami i Richarda, którzy są w sobie zakochani do szaleństwa. Wyruszają w rejs po Pacyfiku do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

Berek

Komedia wyreżyserowana przez Jeffa Tomsica opowiada o grupce niepokornych i lubiących rywalizację przyjaciół. Co roku organizują grę w berka, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”. W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi… i jest przygotowany.

Whitney

Dokumentalny film pokazujący życie Whitney Huston. Piosenkarka miała na swoim koncie wiele zaszczytnych osiągnięć takich jak to, że siedem jej kolejnych singli pojawiło się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 100. Była głosem swojego pokolenia oraz inspiracją dla wielu innych artystek. Kevin Macdonald opowiedział historię o uzależnieniu i samozniszczeniu, wypełniającą kolumny tabloidowych gazet i czasopism. Losy kobiety, która na scenie miała głos anioła, ale poza nią przegrywała walkę z własnymi demonami.

https://youtu.be/RrjbbfuMY_w

Blanka

Japoński dramat pokazuje świat Blanki, w którym wszystko ma wartość wymierną. Nawet przyjaźń, wolność czy szczęście. Dlatego osierocona dziewczynka skrzętnie zbiera każdy znaleziony i skradziony grosz, by spełnić swoje marzenie: kupić mamę i mieć rodzinę, której nigdy nie miała. Na swojej drodze spotyka niewidomego ulicznego muzyka Petera, a także chłopca na hulajnodze o imieniu Sebastian. Czy razem uda im się stworzyć bezpieczną przystań, którą można nazwać domem?

Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto

Weneckie wzgórza Conegliano i Valdobbiadene to idealna lokalizacja na uprawę winogron pod prosecco, ale też miejsce tajemniczej zbrodni. Do rozwikłania zagadki związanej z morderstwem kierownika cementowni oraz teatralnego samobójstwa hrabiego Desiderio Ancillotto oddelegowany zostaje inspektor Stucky. Kipiący włoskością thriller detektywistyczny obrazuje konflikt między chciwością a szacunkiem dla ziemi. Reżyserią przy tej produkcji zajął się Antonio Padovan.

Wybieracie się do kina w tym tygodniu?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.