piątkowe premiery w kinie

Piątek to początek upragnionego, przez wiele osób, weekendu. W tym czasie możemy pozwolić sobie na trochę rozrywki. Często naszym sposobem na relaks jest film. Dlatego przedstawiamy Wam piątkowe premiery w kinie. Sprawdźcie. 

Majówka powoli dobiega końca, część z nas już wróciła z urlopów. Jeżeli wróciliście już do domów po majowym odpoczynku to możecie weekend spędzić oglądając filmy. Do kin wchodzi 7 nowości m.in horror Ghostland. Sprawdźcie pozostałe piątkowe premiery w kinie.

Strażnicy cnoty

Amerykańska komedia, która opowiada o trzech nastoletnich dziewczynach, które szykują się do balu maturalnego. Wkraczają w dorosłość i zawierają pakt. Podczas uroczystości wszystkie zamierzają stracić dziewictwo. Jednak przeszkodzić im w tym próbują ich rodzice, którzy dowiedzieli się o tym, co planują ich dzieci. Uważają, że ich córki tego nie przemyślały i chcą pokrzyżować im plany.

https://youtu.be/X-f7isYreX0

The Lodgers. Przeklęci

Horror wyreżyserowany przez Briana O’Malleya opowiada o bliźniakach, o Rachel i Edwardzie, którzy po tragicznej śmierci rodziców samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców – The Lodgers. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.

https://youtu.be/v95CxdEN4lc

Ghostland

Kolejny horror w piątkowych premierach. Został wyreżyserowany przez Pascala Laugiera. Film opowiada o dwóch siostrach, które po latach wracają do swojego starego domu. W ich posiadłości doszło do makabrycznej zbrodni. Kobiety myślą, że to już tylko straszne wspomnienie, jednak to co je czeka po powrocie będzie gorsze niż demony przeszłości.

https://youtu.be/mU66h5PAbxw

Taxi 5

Historia przedstawiona w filmie opowiada o mężczyźnie – Sylvainie Marotcie mistrzu kierownicy, który wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf, prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi. Reżyserem tego filmu akcji został Franck Gastambide.

Kochankowie jednego dnia

Francuski dramat opowiada historię 23-letniej Jeanne. Dziewczyna właśnie przeżywa bolesne rozstanie ze swoim chłopakiem. Aby ułatwić sobie ten czas wraca do rodzinnego domu. Na miejscu dziewczyna odkrywa, że jej ojciec, profesor filozofii, ma romans z jedną ze swoich studentek, Ariane, która jest rówieśniczką Jeanne. Dwie młode kobiety stopniowo się poznają i zaprzyjaźniają…

Paweł, apostoł Chrystusa

Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem. W rolę reżysera wcielił się w tym filmie Andrew Hyatt.

https://youtu.be/Jai56Bp3Us0

Kacper i Emma w teatrze

To propozycja dla rodzin. Film opowiada o Emmie i Kacprze, którzy razem ze swoją grupą z przedszkola wybierają się do teatru. Przedstawienie tak bardzo im się podoba, że postanawiają zostać aktorami. Przedszkole do którego uczęszczają przyłącza się do akcji wsparcia sierocińca w Indiach. Kacper i Emma wpadają na pomysł aby wystawić sztukę teatralną a zebrane pieniądze przeznaczyć na pomoc sierocińcowi. Zaczyna się kolejna przygoda pełna niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidzianych trudności. Ale dzielne przedszkolaki zawsze dają radę!

Wybieracie się do kina w ten weekend?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.