piątkowe premiery w kinie

Piątek to początek upragnionego, przez wiele osób, weekendu. W tym czasie możemy pozwolić sobie na trochę rozrywki. Często naszym sposobem na relaks jest film. Dlatego przedstawiamy Wam piątkowe premiery w kinie. Sprawdźcie. 

Majówka powoli dobiega końca, część z nas już wróciła z urlopów. Jeżeli wróciliście już do domów po majowym odpoczynku to możecie weekend spędzić oglądając filmy. Do kin wchodzi 7 nowości m.in horror Ghostland. Sprawdźcie pozostałe piątkowe premiery w kinie.

Strażnicy cnoty

Amerykańska komedia, która opowiada o trzech nastoletnich dziewczynach, które szykują się do balu maturalnego. Wkraczają w dorosłość i zawierają pakt. Podczas uroczystości wszystkie zamierzają stracić dziewictwo. Jednak przeszkodzić im w tym próbują ich rodzice, którzy dowiedzieli się o tym, co planują ich dzieci. Uważają, że ich córki tego nie przemyślały i chcą pokrzyżować im plany.

The Lodgers. Przeklęci

Horror wyreżyserowany przez Briana O’Malleya opowiada o bliźniakach, o Rachel i Edwardzie, którzy po tragicznej śmierci rodziców samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców – The Lodgers. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.

Ghostland

Kolejny horror w piątkowych premierach. Został wyreżyserowany przez Pascala Laugiera. Film opowiada o dwóch siostrach, które po latach wracają do swojego starego domu. W ich posiadłości doszło do makabrycznej zbrodni. Kobiety myślą, że to już tylko straszne wspomnienie, jednak to co je czeka po powrocie będzie gorsze niż demony przeszłości.

Taxi 5

Historia przedstawiona w filmie opowiada o mężczyźnie – Sylvainie Marotcie mistrzu kierownicy, który wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf, prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi. Reżyserem tego filmu akcji został Franck Gastambide.

Kochankowie jednego dnia

Francuski dramat opowiada historię 23-letniej Jeanne. Dziewczyna właśnie przeżywa bolesne rozstanie ze swoim chłopakiem. Aby ułatwić sobie ten czas wraca do rodzinnego domu. Na miejscu dziewczyna odkrywa, że jej ojciec, profesor filozofii, ma romans z jedną ze swoich studentek, Ariane, która jest rówieśniczką Jeanne. Dwie młode kobiety stopniowo się poznają i zaprzyjaźniają…

Paweł, apostoł Chrystusa

Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem. W rolę reżysera wcielił się w tym filmie Andrew Hyatt.

Kacper i Emma w teatrze

To propozycja dla rodzin. Film opowiada o Emmie i Kacprze, którzy razem ze swoją grupą z przedszkola wybierają się do teatru. Przedstawienie tak bardzo im się podoba, że postanawiają zostać aktorami. Przedszkole do którego uczęszczają przyłącza się do akcji wsparcia sierocińca w Indiach. Kacper i Emma wpadają na pomysł aby wystawić sztukę teatralną a zebrane pieniądze przeznaczyć na pomoc sierocińcowi. Zaczyna się kolejna przygoda pełna niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidzianych trudności. Ale dzielne przedszkolaki zawsze dają radę!

Wybieracie się do kina w ten weekend?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.