gry kinect

Gry konsolowe cieszą się nieustannym zainteresowaniem. Nic dziwnego, jest to bowiem niezwykle interesująca rozrywka. Szczególnie jeśli posiadamy czujnik ruchu Kinect. Wówczas to możemy sterować wirtualnymi postaciami przy pomocy ruchów. Jakie są więc najlepsze gry Kinect?

Kinect Sports

Kinect Sport przenosi gracza w świat wirtualnego sportu. Możemy wybierać pomiędzy kilkoma dyscyplinami – boks, siatkówka plażowa, lekkoatletyka, piłka nożna i kręgle. Druga odsłona – Kinect Sports SeasonTwo umożliwia z kolei grę w futbol amerykański, baseball, golfa, tenisa, rzutki. Można również jeździć na nartach. Bez wątpienia sportowe gry Kinect to bardzo ciekawa propozycja. To połączenie wirtualnej rozrywki z prawdziwym sportem. Można więc nie wychodząc z domu poruszać się, dbając tym samym o swoją kondycję.

Dance Central

Dance Central to gra, która doczekała się już trzech odsłon. Rozrywka polega na wykonywaniu układów tanecznych do oferowanych przez grę utworów muzycznych największych światowych gwiazd. To znakomita zabawa dla wszystkich miłośników tańca. Zróżnicowany poziom trudności pozwoli na przygotowanie układów zarówno osobom, które kochają taniec, jak i tym, którzy mają z nim do czynienia naprawdę rzadko. Niezależnie od poziomu zaawansowania graczy dobra zabawa jest gwarantowana.

Kinect Star Wars

Gry na Kinect to również Gwiezdne Wojny. Przy pomocy konsoli możemy się przenieść w świat Star Wars. W grze możemy wcielić się w różne postacie, walczyć przy pomocy miecza świetlnego, pilotować statek kosmiczny. Wszystko to przy pomocy ruchów naszego ciała. Star Wars to więc bez wątpienia znakomita rozrywka dla całej rodziny, w sam raz na długie zimowe wieczory.

Gry na konsole to znakomita propozycja na rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale również i dla dorosłych. Tym bardziej jeżeli korzystamy z kontrolera Kinect. Wówczas wirtualna zabawa połączona staje się z wysiłkiem fizycznym, co sprawia, że gra staje się jeszcze przyjemniejsza, szczególnie gdy gramy w większym towarzystwie.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.