supermodelka plus size
foto. polsatnews.pl

Pierwsza polska edycja programu Supermodelka Plus Size zakończyła się. Nowe show Polsatu przełamuje tabu w modzie. Poznaliśmy pierwszą polską supermodelką plus size. Sprawdźcie, kim ona jest.

Supermodelka plus size to program, który w jesiennej ramówce umieściła telewizja Polsat. Jak można było zauważyć była to decyzja trafiona – show przyciągnęło widzów. Program polegał na tym, że panie, które noszą rozmiar 42 i większy, konkurowały ze sobą o tytuł najlepszej modelki plus size. Jurorami zostali: Ewa Minge, Rafał Maślak, Ewa Zakrzewska, Emil Biliński. A dobrym duchem i mentorką uczestniczek była blogerka modowa Macademian Girl. Program miał za zadanie pozbycie się stereotypów, że tylko kobiety w rozmiarze 36 mogą być piękne i seksowne. Miał odczarować wizerunek kobiet, które wyglądają inaczej.

Seria liczyła 10 odcinków. W każdym epizodzie dziewczyny stawiały czoło różnym zadaniom, które miały im pomóc w przygotowaniu się do zawodu modelki. Czekały na nie zadania aktorskie, sportowe, taneczne, a nawet próba zgrania w reklamie telewizyjnej. Na starcie było 15 uczestniczek, a w finale tradycyjnie znalazły się 3 dziewczyny: Zuzanna Zakrzewska, Katarzyna Bochenkiewicz oraz Joanna Cesarz. W ostatnim odcinku finalistki miały m.in. za zadanie zaprezentować w pokazie kolekcję Violi Piekut. Nie zabrakło też bliskich osób dla finalistek, które wspierały ich w tym ważnym dniu. Finałowy odcinek poprowadzili: Macademian Girl oraz Maciej Dowbor.

Tytuł pierwszej polskiej supermodelki plus size wywalczyła Joanna Cesarz. Ma 21 lat, nosi rozmiar 42 i studiuje psychologię w Łodzi. Swoją zawodową przyszłość chce związać z seksuologią.  Jak sama podkreślała lubi być w centrum uwagi, a w modelingu ma taką możliwość. Dzięki temu może wyrażać siebie. Oprócz zdobycia tytułu na Joannę Cesarz czekały także inne nagrody. Przede wszystkim modelka zyskała możliwość wzięcia udziału w pokazie Ewy Minge w Paryżu lub Mediolanie oraz w sesji zdjęciowej do magazynu „Claudia”. Czekała na na nią także nagroda pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych.

 

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.