„Kama Sutra: A Tale of Love"
foto.youtube

Zwiastun indyjskiego filmu pt. „Kama Sutra: A Tale of Love” został trzecim najchętniej oglądanym zwiastunem na platformie Youtube. Produkcja przez wiele lat była zakazana w Indiach i Pakistanie za promowanie erotyzmu. 

Zwiastun „Pięćdziesięciu twarzy Greya” przez długi czas zajmował trzecią pozycję w zestawianiu najchętniej oglądanych zajawek na Youtubie. Jednak rok temu na platformę został wrzucony teaser indyjskiej produkcji, która właśnie zdetronizowała ekranizację powieści E.L James. Teraz najpopularniejszy erotyk XXI wieku znajduje się na 4 miejscu.

Najnowszy raport ScreenCrush pokazuje, że najchętniej oglądanym filmem jest obecnie zwiastun „Avengers: Wojna bez granic”, który otdworzono 202 miliony razy, a tuż przed indyjskim fenomenem zapowiedź filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” z wynikiem 91 milionów. Z tego samego raportu wynika, że „Kama Sutra: A Tale of Love” znajduje się w tym zestawieniu, a co więcej jest najtańszą produkcją, jak znalazła się na tej liście.

Indyjski film wyreżyserowany przez Miry Nair powstał w 1996 roku jednak przez wiele lat był filmem zakazanym w Indiach i Pakistanie. Uważano, że zbyt nachalnie promuje erotyzm.

Fabuła filmu „Kama Sutra: A Tale of Love” rozgrywa się w XVI wiecznych Indiach, gdzie na królewskim dworze wychowują się dwie dziewczyny: księżniczka i jej służąca. Pomoc zazdrości bogaczce pozycji społecznej, natomiast monarhini służącej powabu. Księżna oddaje swoje ciało królowi, za co służąca chce się zemścić. Nie wie jednak, że serce kobiety należy do kogoś innego. W filmie wykorzystano odniesienia do „Kamasutry”, indyjskiej sztuki kochania się zapisanej w książce Khajuraho.

Zobaczcie sami zwiastun tej kontrowersyjnej produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=DBasKc0aZaM

 

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.